Follow usfbyoutube

 

Για περαιτέρω πληροφορίες σχετικά με το τμήμα Μπάσκετ του Συλλόγου μας παρακαλούμε επισκεφτείτε το επίσημο blog: http://doukasbasketball.blogspot.gr/

 

Για να επισκεφτείτε το site της ΕΣΚΑ παρακαλούμε πατήστε  http://www.eska.gr/

 

 Πρόγραμμα αγώνων Μίνι Μπάσκετ Αγοριών 2015/2016 - 3ος Όμιλος ΕΣΚΑ

 

 Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

 

Ώρα

 

Γήπεδο

 

Ομάδα 1

 

Ομάδα 2

 

Σκορ

1
25/10/2015
08:50
Αρένα 2
ΑΣΕ Δούκα
Μελίσσια
43-40
201/11/2015
ρεπό




308/11/2015
11:15
Δαΐς ανοικτό
ΑΣΕ Δούκα
Νίκη Αμαρ.
57-15
415/11/2015
11:00
Δαΐς ανοικτό
ΑΣΕ Δούκα
Μαρούσι
44-28
522/11/2015
17:15
Ολύμπου
ΓΣ Βριλήσσια
ΑΣΕ Δούκα
27-23
629/11/2015
11:30
Μελισσίων Β'
Μελίσσια
ΑΣΕ Δούκα
31-39
706/12/2015
ρεπό




813/12/2015
14:45
Κοκκινιάς
Νίκη Αμαρ.
ΑΣΕ Δούκα
32-44
920/12/2015
12:15
Αγ. Θωμά
Μαρούσι
ΑΣΕ Δούκα
34-58
1016/01/2016
17:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
ΓΣ Βριλήσσια
31-29
Β' Φάση - 1
24/01/2016
12:00
Ελληνογερμανικής
Ακαδημία Αθ.
ΑΣΕ Δούκα
44-37
Β' Φάση - 2
31/01/2016
17:20
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Δάφνη Δαφ.
55-43
Β' Φάση - 3
07/02/2016
09:00.
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Αίολος Ταύρ.54-20
Β' Φάση - 4
14/02/2016
09:00
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ακαδημία Αθ.
45-64
Β' Φάση - 5
21/02/2016
12:45
"Αγγουράκης"
Δάφνη Δαφν.
ΑΣΕ Δούκα
56-52
Β' Φάση - 6
28/02/2016
14:45
Ταύρου
Αίολος Ταύρ.
ΑΣΕ Δούκα
41-62

 

Πρόγραμμα αγώνων Προ - Μίνι Μπάσκετ Αγοριών 2015/2016 - 3ος Όμιλος ΕΣΚΑ

 

Αγωνιστική

 

Ημερομηνία

 

Ώρα

 

Γήπεδο 

 

Ομάδα 1

 

Ομάδα 2

 

Σκορ

1
14/11/2015
10:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
ΑΣ Τυφών
56-10
2
21/11/2015
13:00
Τήνου
Άθλος Χαλ.
ΑΣΕ Δούκα
17-93
3
28/11/2015
10:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
ΑΕ Ψυχικού
61-24
4
05/12/2015
18:45
Ολύμπου
ΓΣ Βριλήσσια
ΑΣΕ Δούκα
34-35
5
07/02/2016
11:00
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
ΠΑΚ Χαλανδ.
20-00 (αα)
619/12/2015
11:30
Διονύσου
ΑΟ Διονύσου
ΑΣΕ Δούκα
27-56
709/01/2016
10:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Μαρούσι
68-27
816/01/2016
09:45
Ελληνογερμανικής
Ακαδημία Αθ.
ΑΣΕ Δούκα
56-35
923/01/2016
10:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
ΟΦΗ Ηρακλ.
49-14
1030/01/2016
12:15
Τυφώνα
ΑΣ Τυφών
ΑΣΕ Δούκα
24-67
11
06/02/2016
10:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Άθλος Χαλαν.
65-20
12
13/02/2016
11:10
κλ. Ψυχικού
ΑΕ Ψυχικού
ΑΣΕ Δούκα
27-40
13
20/02/2016
13:15
"Σπ. Λούης"
ΑΣΕ Δούκα
ΓΣ Βριλήσσια
35-42
14
27/02/2016
11:30
"Αποστολοπούλου"
ΠΑΚ Χαλανδ.
ΑΣΕ Δούκα
10-51
15
05/03/2016
14:30
Δαΐς αν.
ΑΣΕ Δούκα
ΑΟ Διονύσου
53-27
16
12/03/2016
10:15
κλ. Αγ. Θωμά
Μαρούσι
ΑΣΕ Δούκα
34-66
17
19/03/2016
19:20
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ακαδημία Αθ.
49-57
18
02/04/2016
17:30
"Ψαλίδι"
ΟΦΗ Ηρακλ.
ΑΣΕ Δούκα