Follow usfbyoutube

 

Για να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τη βαθμολογία των Παμπαίδων για το Πρωτάθλημα της ΕΣΧΑ, παρακαλούμε επισκεφτείτε το επίσημο site της ΕΣΧΑ http://www.esxa.gr/

 

Πρόγραμμα Αγώνων Χάντμπολ Παμπαίδων Α' 2016/2017 - 4ος Όμιλος


Αγωνιστική


Ημερομηνία

 

Ώρα

 

Γήπεδο

 

Ομάδα 1

 

Ομάδα 2

 

Σκορ

5ος Όμιλος
13/11/2016
11:30
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ηλυσιακός
32-13
5ος Όμιλος
20/11/2016
12:00
Κορωπίου
Παπασιδέρης
ΑΣΕ Δούκα
22-24
1
03/12/2016
14:45
Βύρωνα
Αναγέννηση
ΑΣΕ Δούκα
19-24
2
09/12/2016
20:45
Νέας Ιωνίας
ΔΙΚΕΑΣ
ΑΣΕ Δούκα
12-27
3
24/01/2017
20:30
Κορωπίου
Παπασιδέρης
ΑΣΕ Δούκα
27-28
4
15/01/2017
11:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ιωνικός ΝΦ
27-21
5
22/01/2017
18:45
Κερατσινίου
Ολυμπιακός Κ
ΑΣΕ Δούκα
26-30
6
29/01/2017
12:15
Νέας Ιωνίας
Ο.Φ.Ν.Ι.
ΑΣΕ Δούκα
20-28
7
05/02/2017
10:00
Πανελληνίου
ΑΣΕ Δούκα
Πανελλήνιος
30-18
8
12/02/2017
10:15
Δαΐς
Πανιώνιος ΓΣ
ΑΣΕ Δούκα
14-32
9
22/02/2017
18:45
Βριλησσίων
ΑΣΕ Δούκα
Βριλήσσια
24-23
10
04/03/2017
11:15
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Αναγέννηση Β
28-26
11
11/03/2017
εκκρ.
Νέας Ιωνίας
ΙΕΚ Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα
 
12
19/03/2017
11:30
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ολυμπιακός Κ
25-24
13
02/04/2017
13:00
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Παπασιδέρης
29-28
14
08/04/2017
εκκρ.
Ιωνικού
Ιωνικός ΝΦ
ΑΣΕ Δούκα
αναβλ.
15
30/04/2017
16:00
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ο.Φ.Ν.Ι.
25-19
1606/05/2017
15:30
Πανελληνίου
Πανελλήνιος
ΑΣΕ Δούκα
16-36
17
14/05/2017
11:30
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Πανιώνιος
37-09
18
20/05/2017
εκκρ.
Βριλησσίων
Βριλήσσια
ΑΣΕ Δούκα
 


Πρόγραμμα Αγώνων Χάντμπολ Παμπαίδων Β' 2016/2017 - 2ος Όμιλος

Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Ομάδα 1
Ομάδα 2
Σκορ
1
04/12/2016
15:00Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Αθηναϊκός

2
10/12/2016
15:45
Μοσχάτου
Ζεφύρι
ΑΣΕ Δούκα

3
08/01/2017
12:00
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Καματερό

4
29/01/2017
19:00
Ιλισσίων
Ηλυσιακός
ΑΣΕ Δούκα
07-27
5
12/02/2017
11:45
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Κορωπί
29-20
6
04/03/2017
12:45
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ιωνικός
36-15
7
12/03/2017
10:20
Βριλησσίων
ΑΣΕ Δούκα
Βριλήσσια
29-16
8
18/03/2017
16:30
Καματερού
Καματερό
ΑΣΕ Δούκα
28-32
9
02/04/2017
11:30
Δαις
ΑΣΕ Δούκα
ΔΙΚΕΑΣ
17-16
10
23/04/2017
10:20
Νικαίας
Άρης Νικ.
ΑΣΕ Δούκα
19-22
11
30/04/2017
12:30
Κορωπίου
"Παπασιδέρης"
ΑΣΕ Δούκα
 
12
07/05/2017
11:30
Δαΐς
ΑΣΕ Δούκα
Ηλιούπολη
28-18
13
13/05/2017
εκκρ.
Ιωνικού
Ιωνικός ΝΦ
ΑΣΕ Δούκα